Intranet      
Uzdot jautājumu projekta ekspertam Uzdot jautājumu projekta ekspertam Uzdodiet jautājumu un mūsu eksperti sniegs jums konsultāciju par notekūdeņu attīrīšanas sistēmu plānošanu, izbūvi un apsaimniekošanu. Atbildi sagatavosim un jums nosūtīsim uz norādīto adresi 1 nedēļas laikā. Lūdzu, sniedziet mums īsu pārskatu par esošo situāciju attiecībā uz notekūdeņu attīrīšanu, lai mēs savā atbildē varētu sagtavot jums nepieciešamo informāciju Uzdot jautājumu projekta ekspertam

Tīrāks ūdens

jūsu ciematā un apkārtnē

Uzdot jautājumu projekta ekspertam

Uzdodiet jautājumu un mūsu eksperti sniegs jums konsultāciju par notekūdeņu attīrīšanas sistēmu plānošanu, izbūvi un apsaimniekošanu. Atbildi sagatavosim un jums nosūtīsim uz norādīto adresi 1 nedēļas laikā.

Lūdzu, sniedziet mums īsu pārskatu par esošo situāciju attiecībā uz notekūdeņu attīrīšanu, lai mēs savā atbildē varētu sagtavot jums nepieciešamo informāciju.

Jūsu vārds un uzvārds*
Atrašanās
E-pasts*
Message*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:

VillageWaters Projekts
VillageWaters iesaka visefektīvākos risinājumus skrajciemos un vasarnīcu apbūves vietās esošo individuālo māju notekūdeņu attīrīšanai decentralizētās notekūdeņu attīrīšanas sistēmās.

Palīdzība māju īpašniekiem
Ģimenēm un māju īpašniekiem ar videi draudzīgu attieksmi, kuri apdzīvo no centralizētas notekūdeņu savākšanas sistēmām tāli esošus skrajciemus un vasaras atpūtas mājas.

Projekta publikācijas
Interaktīvais notekūdeņu tehnoloģiju izvēles rīks būs pieejams, kā arī publikāciju un  sabiedrības komunikācijas vietņu adreses būs atrodamas  projekta mājas lapā. 

Komunikācija
Project Latvian section is edited by
Latvian University
Detailsed instructions and contacts
of editor

Web Design and CMS by

Uzdot jautājumu projekta ekspertam

Uzdot jautājumu projekta ekspertam

Lūdzu, sniedziet mums īsu pārskatu par esošo situāciju attiecībā uz notekūdeņu attīrīšanu, lai mēs savā atbildē varētu sagtavot jums nepieciešamo informāciju Uzdodiet jautājumu un mūsu eksperti sniegs jums konsultāciju par notekūdeņu attīrīšanas sistēmu plānošanu, izbūvi un apsaimniekošanu. Atbildi sagatavosim un jums nosūtīsim uz norādīto adresi 1 nedēļas laikā.

Uzdot jautājumu projekta ekspertam