Intranet      
Kuusalu Soojus OÜ Kuusalu Soojus OÜ ee Kuusalu Soojus OÜ

Puhtam vesi

teie külas ja selle ümbruses

Kuusalu Soojus OÜ

Kuusalu Soojus OÜ

Kuusalu Soojus OÜ on Kuusalu vallale kuuluv kommunaalteenuseid pakkuv äriühing. 1991.aastal loodi Kuusalu valla poolt munitsipaalettevõte Sander, mis omakorda kujundati 1998.aastal ümber osaühinguks Kuusalu Soojus. Ettevõttele kuuluvad katlamajad koos kaugküttevõrguga Kuusalu ja Kolga alevikes, Kolga, Kiiu, Kuusalu, Valkla, Vihasoo ja Uuri asulate vee- ja kanalisatsioonirajatised ning Kuusalu, Kolga, Valkla, Vihasoo ja Uuri reoveepuhastid. Kuusalu Soojus OÜ on vee-ettevõte ka Salmistu, Viinistu, Pärispea, Kaberla ja Leesi külades.

 

Ettevõte pakutavateks teenusteks on soojusenergia ja joogivee tootmine ning jaotamine, reovee kanaliseerimine ja puhastamine. Lisaks selle teostatakse elanikele ja ettevõtetele oma valdkonnaga seotud teenustöid. Ettevõtte peamiseks tegevuspiirkonnaks on Kuusalu vald.

 

Kontakt: Kuusalu Soojus OÜ, Laane 27, Kuusalu alevik, 74601 Kuusalu vald,  Harjumaa, Eesti

www.kuusalusoojus.ee

VillageWaters Project
VillageWaters suggest most effective wastewater treatment solutions in scattered dwellings households, which use their own, independently operated water purification systems.

Helping Homeowners
Environmentally oriented families and homeowners, who live in scattered dwellings areas, where connecting to larger wastewater plants is not option because rural distances.

Project Outcome
Project compares the potentially best-fitting wastewater treatment systems, based on economic, social and environmental aspects and publishes data in Information Tool. 

Communication
SYKLI Environmental School of Finland
PL 72, 11101 Riihimäki, Finland
Jari Heiskanen (Chief Web Manager),
phone. +358 50 375 2657,

Kodulehe valmistamine bekker.ee

Kuusalu Soojus OÜ

Kuusalu Soojus OÜ

Kuusalu Soojus OÜ on Kuusalu vallale kuuluv kommunaalteenuseid pakkuv äriühing 1991

Kuusalu Soojus OÜ

www.villagewaters.eu © 2016-2019 VillageWaters Project »