Intranet      
Tallinna Tehnikaülikool (TTÜ) Tallinna Tehnikaülikool (TTÜ) ee Tallinna Tehnikaülikool (TTÜ)

Puhtam vesi

teie külas ja selle ümbruses

Tallinna Tehnikaülikool (TTÜ)

Eesti ainsa tehnoloogiaülikoolina on Tallinna Tehnikaülikool (TTÜ) inseneri- ja tehnikahariduse lipulaev Eestis. TTÜ hariduse unikaalsus peitub tehnika‑, loodus-, täppis-, majandus- ja terviseteaduste sünergias, mis aitab kaasa uute ideede sünnile. TTÜ eesmärk on saada Läänemere regiooni juhtivaks tehnoloogiaülikooliks.

 

Projekti eestipoolsete tegevuste teostamisel osalevad TTÜ Materjali- ja keskkonnatehnoloogia instituudi Keskkonnatehnoloogia teaduslabor   ja Ehituse
ja arhitektuuri instituudi Vee- ja keskkonnatehnika uurimisrühm.

 

Kontakt: Tallinna Tehnikaülikool, Ehitajate tee 5, 19086 Tallinn, Eesti

www.ttu.ee

Tallinna Tehnikaülikool (TTÜ)

VillageWaters Project
VillageWaters suggest most effective wastewater treatment solutions in scattered dwellings households, which use their own, independently operated water purification systems.

Helping Homeowners
Environmentally oriented families and homeowners, who live in scattered dwellings areas, where connecting to larger wastewater plants is not option because rural distances.

Project Outcome
Project compares the potentially best-fitting wastewater treatment systems, based on economic, social and environmental aspects and publishes data in Information Tool. 

Communication
SYKLI Environmental School of Finland
PL 72, 11101 Riihimäki, Finland
Jari Heiskanen (Chief Web Manager),
phone. +358 50 375 2657,

Kodulehe valmistamine bekker.ee

Tallinna Tehnikaülikool (TTÜ)

Tallinna Tehnikaülikool (TTÜ)

Eesti ainsa tehnoloogiaülikoolina on Tallinna Tehnikaülikool (TTÜ) inseneri- ja tehnikahariduse lipulaev Eestis TTÜ hariduse unikaalsus peitub tehnika‑, loodus-, täppis-, majandus- ja terviseteaduste sünergias, mis aitab kaasa uute ideede sünnile

Tallinna Tehnikaülikool (TTÜ)

www.villagewaters.eu © 2016-2019 VillageWaters Project »