Intranet      
Valikutööriista andmete lisamine Valikutööriista andmete lisamine See on teave reoveepuhastuslahenduste pakkujatele. Kui te pakute reoveepuhastussüsteeme ja teie seadmeid ei ole veel andmebaasi kantud, laadige alla . xlsx andmevorm, täitke see ning saatke andmebaasi koostajale. Juhul kui VillageWaters'i projektile varem edastatud teavet on muudetud, saatke palun uuendatud teave . xlsx andmevormi kaudu. pdf 0,1Mb) Valikutööriista andmete lisamine

Puhtam vesi

teie külas ja selle ümbruses

Valikutööriista andmete lisamine

See on teave reoveepuhastuslahenduste pakkujatele. Kui te pakute reoveepuhastussüsteeme ja teie seadmeid ei ole veel andmebaasi kantud, laadige alla .xlsx andmevorm, täitke see ning saatke andmebaasi koostajale.

Juhul kui VillageWaters'i projektile varem edastatud teavet on muudetud, saatke palun uuendatud teave .xlsx andmevormi kaudu.

Palun kasutage seda andmevormi seadmete andmete saatmiseks    

xlsx Equipment data (.xlsx 19,7Kb).

 

Lisateavet valikutööriista andmete kogumise ja kasutamise tingimuste kohta  

pdf Information and terms of use (.pdf 0,1Mb).

VillageWaters Project
VillageWaters suggest most effective wastewater treatment solutions in scattered dwellings households, which use their own, independently operated water purification systems.

Helping Homeowners
Environmentally oriented families and homeowners, who live in scattered dwellings areas, where connecting to larger wastewater plants is not option because rural distances.

Project Outcome
Project compares the potentially best-fitting wastewater treatment systems, based on economic, social and environmental aspects and publishes data in Information Tool. 

Communication
SYKLI Environmental School of Finland
PL 72, 11101 Riihimäki, Finland
Jari Heiskanen (Chief Web Manager),
phone. +358 50 375 2657,

Kodulehe valmistamine bekker.ee

Valikutööriista andmete lisamine

Valikutööriista andmete lisamine

Palun kasutage seda andmevormi seadmete andmete saatmiseks es1 = 'mailto:virp'; es2 = ';i.vorne@lu'; es3 = 'b;e.fi'; ts1 = 'virpi vorne'; ts2 = '0;luke.fi'; document See on teave reoveepuhastuslahenduste pakkujatele. Kui te pakute reoveepuhastussüsteeme ja teie seadmeid ei ole veel andmebaasi kantud, laadige alla .xlsx andmevorm, täitke see ning saatke andmebaasi koostajale.Juhul kui VillageWaters'i projektile varem edastatud teavet on muudetud, saatke palun uuendatud teave .xlsx andmevormi kaudu.

Valikutööriista andmete lisamine

www.villagewaters.eu © 2016-2019 VillageWaters Project »