Intranet      
Marina Kritševskaja Marina Kritševskaja Ta on huvitatud projektidest, mis tõstavad Läänemere piirkonnaga seotud keskkonna küsimusi ning võivad aidata vähendada negatiivseid keskkonnamõjusid, mis tekkisid inimtegevuse tagajärjel Marina Kritševskaja

Puhtam vesi

teie külas ja selle ümbruses

Marina Kritševskaja

Marina Kritševskaja

Marina osaleb heitvee puhastamisega seotud tehnoloogiliste andmete kogumisel. Ta on Tallinna Tehnikaülikooli vanemteadur. TTÜ rühma liikmena osaleb ta ka projekti teistes tegevustes.

 

Üheks Marina uurimistöö teemadeks on bioloogilise reovee töötlemise kombinatsioon süvaoksüdatsiooni protsessidega. Marina on osalenud Läänemere ülikoolivõrgustiku poolt korraldatud Läänemere basseini keskkonnateaduse ja säästva veemajanduse kursustel. Ta on huvitatud projektidest, mis tõstavad Läänemere piirkonnaga seotud keskkonna küsimusi ning võivad aidata vähendada negatiivseid keskkonnamõjusid, mis tekkisid inimtegevuse tagajärjel.

 

 

VillageWaters Project
VillageWaters suggest most effective wastewater treatment solutions in scattered dwellings households, which use their own, independently operated water purification systems.

Helping Homeowners
Environmentally oriented families and homeowners, who live in scattered dwellings areas, where connecting to larger wastewater plants is not option because rural distances.

Project Outcome
Project compares the potentially best-fitting wastewater treatment systems, based on economic, social and environmental aspects and publishes data in Information Tool. 

Communication
SYKLI Environmental School of Finland
PL 72, 11101 Riihimäki, Finland
Jari Heiskanen (Chief Web Manager),
phone. +358 50 375 2657,

Kodulehe valmistamine bekker.ee

Marina Kritševskaja

Marina Kritševskaja

Marina osaleb heitvee puhastamisega seotud tehnoloogiliste andmete kogumisel Ta on Tallinna Tehnikaülikooli vanemteadur

Marina Kritševskaja

www.villagewaters.eu © 2016-2019 VillageWaters Project »